Příměstský tábor v Kokašicích na fotbalovém hřišti

 
 
Již je možné se přihlašovat přihlašovat 
Doporučujeme přihlášení nepodcenit, neboť kapacitá příměstského tábora je omezená.
 
 
k přihlášení stačí vyplnit přihlašovací formulář - objeví se okýnko s nápisem "Děkujeme" a jste přihlášeni!
 
Přihlašovací formulář, další potřebné informace jakož i fotogalerii z minulých let je možné si rozklikat v menu po levé straně

Proč pořádáme příměstký tábor

Letos v létě připravujeme již čtrnáctý dorostový tábor. Jedná se o klasický tábor v klasickém slova smyslu - v přírodě, často bez elektřiny, v podsadových stanech, s celotáborovou hrou. Každý rok ho děláme na jiném místě a tábořiště si pronajímáme, většinou od skautů. 
 
Také už čtyři roky se scházíme s dětmi v Konstantinových Lázních každou středu v průběhu roku. Hrajeme hry, učíme se tábornickým dovednostem a je nám spolu dobře. To nás vedlo k tomu, že jsme se loni rozhodli zkusit uspořádat příměstský tábor. Protože ohlasy na něj nebyly vůbec špatné, jsme tu letos s pokračováním. Bude se opět odehrávat v Kokašicích, tedy v místě. Bude dostupný místním dětem (protože na dorostový tábor nám jezdí děcka doslova z celých Západních Čech). 
 
Máme zkušennosti z pořádání táborů a jsme bohatší o zkušennosti z loňského příměstského tábora. Věříme, že je dokážeme i letos zužitkovat a druhý příměstský tábor se bude počítat mezi ty povedené. Díky dobrovolnické práci vedoucích a vstřícnosti obce Kokašice může být i tábornický poplatek poměrně nízký (100Kč/osoba/den).