Příměstský tábor v Kokašicích na fotbalovém hřišti

Příměstský tábor v Kokašicích na fotbalovém hřišti se uskuteční v termínu 12. - 16. 7. 2021
 
 
Již je možné se přihlašovat. Tábor však zatím neplaťte! Přihlásili jsme ho do jedné grantové výzvy. Pokud to vyjde, bude tábor ZDARMA. Pokud ne, tak byste peníze poslali. Doporučujeme přihlášení nepodcenit, neboť kapacitá příměstského tábora je omezená.
 
 
 
k přihlášení stačí vyplnit přihlašovací formulář - objeví se okýnko s nápisem "Děkujeme" a jste přihlášeni!

Proč pořádáme příměstký tábor

Letos v létě připravujeme již čtrnáctý dorostový tábor. Jedná se o klasický tábor v klasickém slova smyslu - v přírodě, často bez elektřiny, v podsadových stanech, s celotáborovou hrou. Každý rok ho děláme na jiném místě a tábořiště si pronajímáme, většinou od skautů. 
 
Také už čtyři roky se scházíme s dětmi v Konstantinových Lázních každou středu v průběhu roku. Hrajeme hry, učíme se tábornickým dovednostem a je nám spolu dobře. To nás vedlo k tomu, že jsme se loni rozhodli zkusit uspořádat příměstský tábor. Protože ohlasy na něj nebyly vůbec špatné, jsme tu letos s pokračováním. Bude se opět odehrávat v Kokašicích, tedy v místě. Bude dostupný místním dětem (protože na dorostový tábor nám jezdí děcka doslova z celých Západních Čech). 
 
Máme zkušennosti z pořádání táborů a jsme bohatší o zkušennosti z loňského příměstského tábora. Věříme, že je dokážeme i letos zužitkovat a druhý příměstský tábor se bude počítat mezi ty povedené. Díky dobrovolnické práci vedoucích a vstřícnosti obce Kokašice může být i tábornický poplatek poměrně nízký (100Kč/osoba/den).